SKU: B09BQ58H24
Dostępność: W magazynie
399,12zł 475,36zł

Dostępne opcje

Damskie szpilki ryby sandały usta Gritt Lace-up Otwarte palcee Pojedyncze buty Lato Asakuchi 12 cm Panna młoda Galwaniocze korzeniowe sandały szpilki na imprezę Bar Mitzvah,Silver,38EU - B09BQ58H24

  • ▽ [Styl]] Buty są proste, nowoczesne i niskie. Modne usta rybne buty na wysokim obcasie, Gritt Material Design jest nowa i wyjątkowa, pokazując elegancki temperament, pozwala stać się ostrością publiczności. Płytki design ust zapewnia, że ​​nadal masz wystarczającą komfort w ważnych dniach ..

  • ▽ [Materiał]] Górny materiał: Gritt; Wewnętrzny materiał: Mikrofibry; Wkładka Materiał: Mikrofibry; Podeszwy materiał: Guma ..

  • ▽ [Rozmiar]] Heel Wysokość: 12 cm; Styl obcasowy: galwanizacja obcasa korzenia; zamknięta: Lace-up ..

  • ▽ [Zakres zastosowania] Nadaje się do specjalnych okazji, takich jak ceremonia, imprezy wieczorowe, imprezy, druhny, śluby ślubne, sukienki balowe itp i modne buty sprawiają, że każdy dzień pełen szczęścia ..

  • ▽ [Przypomnienie]] Ze względu na problemy z konwersją wielkości, zapoznaj się z informacjami o rozmiarze przed złożeniem zamówienia. (Buty w naszym sklepie są standardowymi rozmiarami CN. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozmiaru, skontaktuj się z nami za darmo.)