SKU: B09QCPF9YM
Dostępność: W magazynie
88,18zł 158,67zł

Dostępne opcje

Damskie Trampki Lekkie Dorywczo Robocze Trampki Do Biegania AntypośLizgowe Wygodne OddychająCe Buty Do Fitnessu PłAskie Sznurowane Trampki,Gray,38 EU - B09QCPF9YM

  • Oddychające buty komfortowe: trampki damskie wykonane są z materiału tkanego z siatki z podszewką siatki.Jest bardziej elastyczny i oddychający, ma dobrą zdolność absorpcyjną pot i pasuje do stopy.Nawet jeśli nosisz te trampki, poczujesz się komfortowo i suche przez cały dzień ..

  • Odporne na wstrząsy antypoślizgowe: te damskie buty do chodzenia mają miękką i trwałą podeszwę, która zapewnia dużą ambitioning dla stóp i ziemi.Lekkie buty zapewniają uczucie chodzenia boso, który jest bardziej naturalny ..

  • Podszewka: oddychająca siatka materiał, nadaje się do wszystkich rodzajów sportów.Miękkie i ochronne, poduszki każdy krok.

  • Lace-up and Slip-on Design: Design Lace-up i Slip-on jest łatwy do założenia i zdejmowania, idealny na zajętych dni ..

  • Buty wsporcze Arch: Oddychające perforacje łuku.Są bardzo amortyzowane i oddychające, dzięki czemu doskonały przypadkowy but dla tych, którzy muszą stać lub chodzić przez długi czas.(Zaleca się, aby wziąć jeden rozmiar większy na szerokość stopy)