SKU: B09N79KPKS
Dostępność: W magazynie
343,35zł 382,69zł

Dostępne opcje

Dopasowane dżinsy męskie dżinsy bawełniane wąskie elastyczne spodnie biznesowe spodnie klasyczny styl dżins męskie spodnie szary kolor - B09N79KPKS

  • Opis produktu: dopasowanie Typ: szczupłe. Dżinsy Styl: spodnie ołówkowe. Typ talii: średnia. Płeć: mężczyźni. Materiał: Tencel.

  • Wartość 1: Ta para dżinsów wykonana jest z bawełnianego materiału, bardzo wygodna i oddychająca, przyjazna dla skóry i miękka. Jeśli pracujesz przez długi czas, ta para dżinsów sprawi, że poczujesz się zrelaksowany w każdym środowisku pracy, a to zapewni Ci ponadczasowy komfort i dopasowanie

  • Wartość 2: Przyjazne przypomnienie: Proszę prać w niskiej temperaturze, nie mieszać innych ubrań z różnymi kolorami, zaleca się pranie w tym samym kolorze. Ze względu na różne metody pomiaru może wystąpić błąd 1-3 cm. Ze względu na różnicę między monitorami komputerów i oświetleniem, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywistego koloru produktu, dziękujemy za wyrozumiałość. Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

  • Wartość 3: niski klucz i klasyczny jest podstawowym powodem, dla którego ta para dżinsów może stać się wieczna. Bez względu na to, jak się przebierzesz, idealnie pasuje do wszystkich Twoich stylizacji. Jest to ważny wybór, aby wziąć udział w spotkaniu przyjaciół.

  • Wartość 4: modne i luksusowe elementy sprawiają, że olśniewasz przy każdej okazji, takiej jak imprezy, kluby nocne, randki, szkoła, kolejki itp. Używamy miękkich, wygodnych i trwałych materiałów, aby stworzyć dla Ciebie wygodne dżinsy.