SKU: B08VDZCKML
Dostępność: W magazynie
149,45zł 200,66zł

Dostępne opcje

Dtcat Męskie topy do biegania wygodna koszulka w kontrastowym kolorze XL z krótkim rękawem odzież sportowa męskie szybkoschnące ubrania szybkoschnące koszulki treningowe - B08VDZCKML

  • Rozmiar M, L, XL, 2XL, główny składnik tkaniny: bawełna, zawartość głównego składnika tkaniny: 55 (%), kolor: czarny, jasnoszary, ciemnoszary, odpowiedni dla grupy: młodzież

  • Zaprojektowana dla aktywnych mężczyzn - uniwersalna koszulka marki to najlepsze koszulki uciskowe dla sportowych mężczyzn. Możesz go używać do treningu siłowego, biegania crossfitu, jazdy na rowerze, koszykówki, siłowni lub każdego rodzaju aktywności.

  • Gąbka robocza - z podstawową warstwą bohatera jest bardzo odpowiedzialna. Męskie koszulki podwójne jako wzmacniacze wydajności. Popraw swój trening i ustal nowe cele, jednocześnie wyglądając i czując się jak superbohater.

  • Optymalizuj swoją wydajność. Nasza koszulka fitness wykonana jest z odprowadzającego pot i wytrzymałego, 4-kierunkowego stretchu, który zapewnia chłód i suchość podczas treningu (odprowadzanie wilgoci). Ponadto, nasza ekskluzywna technologia Anti Odor i funkcja odprowadzania wilgoci zapobiega rozwojowi zapachu, powodując bakterie, aby koszulka zachowała świeżość zapachu.

  • Bezproblemowy do przenoszenia – rozciągliwy w 4 kierunkach materiał używany do odzieży sportowej i gimnastycznej dla mężczyzn, takich jak ta ma wysoką elastyczność, aby dostosować się do Twojego ciała i upewnić się, że możesz swobodnie poruszać się bez ograniczeń. Ruch staje się bardzo atrakcyjny dzięki doskonałemu przytuleniu do tułowia.