SKU: B08NG1CSHY
Dostępność: W magazynie
88,14zł 158,90zł

Dostępne opcje

Ducomi Męskie szorty fitness i legginsy kompresyjne 2 w 1 odzież do biegania długie spodnie i szorty na siłownię lekkie rajstopy sportowe do biegania sportu na siłownię i koszykówkę - B08NG1CSHY

  • ✅ Lekkie, wygodne i druga skóra: legginsy męskie przekonują lekkim, wysokiej jakości materiałem i starannym wykonaniem. Dzięki dopasowaniu kompresyjnemu ta bielizna funkcyjna jest w dotyku jak druga skóra i zapewnia swobodę ruchów dzięki 4-kierunkowej tkaninie stretchowej.

  • ✅ Udoskonalony ergonomiczny design odprowadza szwy z najbardziej narażonych miejsc i zwiększa żywotność rajstop. Pocenie się będzie kolejną drogą, ponieważ legginsy fitness są wykonane z odprowadzającego pot i szybkoschnącego materiału. Rozciągliwa siatka zapewnia wentylację w strategicznych miejscach.

  • ✅ Pomimo kompresyjnego dopasowania, legginsy są przyjemne w noszeniu również dzięki elastycznemu ściągaczowi. Te męskie legginsy nadają się do treningu na świeżym powietrzu i składają się w 87% z poliestru i 13% z elastanu.

  • ✅ Ducomi Tights zapewniają maksymalną oddychalność i komfort noszenia, który towarzyszy Ci również w przypadku najsilniejszych powtórzeń. Elastyczna konstrukcja i dodatkowa wytrzymałość sprawiają, że te legginsy są nieodzownym elementem odzieży do codziennego treningu.

  • ✅ Podczas gry i treningu spodnie Ducomi Tights dzięki ściśle przylegającemu krojowi i oddychającej technologii zapewniają idealną przyczepność i komfort. Można ją nosić jako warstwę bazową lub samodzielnie.