SKU: B09XXT9N5L
Dostępność: W magazynie
166,64zł 238,20zł

Dostępne opcje

eiuEQIU Męskie szorty rekreacyjne krótkie spodnie z gumowym ściągaczem na lato do aktywności na świeżym powietrzu dla mężczyzn wysokiej jakości męskie spodenki sportowe dla chłopców krótkie spodnie do biegania i sportowe spodnie do biegania z kieszeniami - B09XXT9N5L

  • Idealne na co dzień i do uprawiania sportu: jako męskie krótkie spodnie podczas biegania, jako spodnie do tenisa, jako spodenki sportowe podczas koszykówki lub jako spodnie treningowe w klubie fitness.

  • Jakość: Szorty męskie posiadają przyjemną jakość materiału. Poliester z lekkim, stabilnym materiałem stretch zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wytrzymałość.

  • Okazja: Lekkie spodenki sportowe, do różnych aktywności fitness, takich jak bieganie, jogging, jazda na rowerze, trening. Nadaje się na wiosnę, lato i jesień.

  • Męskie spodenki cargo do aktywności na świeżym powietrzu, lekkie, szybkoschnące, krótkie spodenki trekkingowe bermudy, styl vintage, casual, z kieszeniami, te krótkie spodnie cargo zapewniają wystarczającą ilość miejsca na telefon, klucze, portfel itd.

  • Męskie spodenki cargo jednokolorowe krótkie spodenki dla mężczyzn i panów, na lato, do noszenia w czasie wolnym, do noszenia na co dzień, do noszenia na zewnątrz, klasyczne, jednokolorowe, krótkie spodenki dla mężczyzn, do aktywności na świeżym powietrzu, na lato, do uprawiania sportu, na czas wolny, krótkie spodenki z gumowym ściągaczem, na lato, do aktywności na świeżym powietrzu, dla mężczyzn, fitness, wysokiej jakości męskie spodenki sportowe dla chłopców, krótkie spodnie do biegania i sportowe z kieszeniami