SKU: B08M1JJBQ5
Dostępność: W magazynie
208,45zł 253,10zł

Dostępne opcje

Hey Dude Wally Pleciony Mokasyny Meżczyzni - B08M1JJBQ5

  • Ultralekkie – pozbyliśmy się wszystkiego, czego nie potrzebujesz w bucie: nie ma żadnych luzem ani metalowych części. Używamy tylko najbardziej lekkich, wygodnych materiałów. Nasza opatentowana podeszwa zewnętrzna UltraLIGHT EVA jest tak dobrze, że stanowi podstawę wszystkich naszych wzorów.

  • Technologia FLEX & FLD - wszystkie zalety buta z poczuciem kapcia. Nasza opatentowana podeszwa zewnętrzna w połączeniu z naszą perforowaną wkładką z pianki memory to najlepszy poziom amortyzacji, komfortu i oddychalności dla stóp.

  • Idealne dopasowanie – nasza szeroka konstrukcja i elastyczna cholewka zostały zaprojektowane tak, aby palce u stóp były rozłożone. "Rozłóż palce u stóp u stóp" Oppure "rozłóż palce u stóp u stóp" – dzięki temu nasze buty idealnie nadają się do regeneracji pospolitej lub relaksu w weekend. To nawet dobry wybór dla stóp do pracy.

  • Łatwy system – wszystkie buty HEYDUDE zostały zaprojektowane z naszym systemem Easy-On i zapewniają szybki dostęp z idealną mocą i podparciem stóp. Ponieważ wiemy, że masz jakieś miejsca.

  • ERGONOMICZNA INSOLE – wspiera naturalne ułożenie ciała od stóp do góry. Nasza standardowa wkładka posiada rdzeń z pianki memory dla ochrony przed uderzeniami i kompresją, a także skórzaną warstwę wierzchnią zapewniającą dodatkową miękkość dla skóry. To kolejna najlepsza rzecz do gołych stóp.