SKU: B08PV41JDW
Dostępność: W magazynie
137,80zł 208,28zł

Dostępne opcje

HUAKANG 2-pak rajstopy uciskowe męskie chłodne suche do biegania warstwa bazowa z kieszeniami sportowe legginsy - B08PV41JDW

  • [Przyjazna dla skóry tkanina] Nasze wąskie legginsy są wykonane z lekkiej tkaniny. Unikalna 20-kierunkowa elastyczna konstrukcja może poprawić mobilność w dowolnym kierunku. Maksymalny komfort podczas ćwiczeń. Pasuje jak druga skóra i dobrze się nosi.

  • [Kieszonkowa] sportowe legginsy Kieszonkowe mogą zapobiec zgubieniu portfela, kluczy itp.

  • [Funkcjonalność] Natychmiast wchłaniają pot i zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi ciała: Te sportowe rajstopy wykonane są z oddychającej odprowadzającej pot tkaniny poliestrowej, która natychmiast wchłania pot podczas ćwiczeń i chroni przed nieprzyjemnymi zapachami, utrzymując suchość i wygodę.

  • [Elastyczna talia] Dzięki zastosowaniu wysoce elastycznego materiału, ma doskonałą elastyczność i maksymalną swobodę ruchów.

  • [Okazja] Męskie rajstopy sportowe to idealne rajstopy treningowe do biegania, podnoszenia ciężarów, jazdy na rowerze, jogi, wspinaczki skałkowej, tenisa, piłki nożnej, tempa, wioślarstwa, ćwiczeń, biegania i terenu, fitnessu, golfa i innych sportów. Poprawia tlen i krążenie w nogach, zmniejsza zmęczenie i ból mięśni.