SKU: B08PPD3D1Y
Dostępność: W magazynie
228,23zł 299,89zł

Dostępne opcje

JACKSHIBO Obuwie ochronne męskie damskie Uniseks buty robocze dla przemysłowe Lekkie Obuwie robocze - B08PPD3D1Y

  • [Poszerzona stalowa nasadka]: JACKSHIBO Obuwie ochronne ze stalową nakładką chroni stopy przed spadającymi lub toczącymi się przedmiotami. Nasz większy stalowy podnosek, który wystaje na 3 mm, pozwala Twoim palcom oddychać i rozszerzać się. Zapewnia swobodę ruchów i elastyczność oraz zapobiega uszczypnięciu w przypadku przeciążenia stopy.

  • [Lekka i wygodna warstwa wewnętrzna]: Odprowadzająca wilgoć podszewka z siateczki zapewniająca maksymalny przepływ powietrza i oddychalność, amortyzacja szybko odprowadza wilgoć, gdy jest mokra, ten wysokowydajny but ochronny zapewnia wygodę i suchość stóp podczas pracy, aby uniknąć nieprzyjemnego zapachu stóp.

  • [Podeszwa]: Podeszwa środkowa z kevlaru i antypoślizgowa gumowa podeszwa. JACKSHIBO Buty robocze mają wbudowaną podeszwę środkową z kevlaru, są odporne na przebicie, lekkie, oddychające i miękkie, chronią stopy przed ranami kłutymi spowodowanymi ostrymi przedmiotami, takimi jak gwoździe lub stalowe pręty.

  • [Amortyzacja i trwałość]: Wkładka butów ochronnych JACKSHIBO zapewnia komfort butów i może pracować przez długi czas bez zmęczenia. Wyściółka pochłania pot i przepuszcza powietrze, dzięki czemu każdy klient może się wygodnie nosić.

  • [Idealny wybór]: Trampki JACKSHIBO ze stalowym noskiem, idealne do pracy w transporcie, logistyce, budownictwie czy przemyśle metalowym. Może być również używany do spacerów na świeżym powietrzu, wędrówek, przygód na świeżym powietrzu, budownictwa, pracy, sportów na świeżym powietrzu itp.