SKU: B091JBBD5Z
Dostępność: W magazynie
103,07zł 171,00zł

Dostępne opcje

KuaiLu Męskie ortopedyczne skórzane sandały na zapalenie powięzi podeszwy wsparcie łuku sportowe wsuwane sandały dla mężczyzn regulowane wygodne kapcie z miękką amortyzacją do użytku na zewnątrz - B091JBBD5Z

  • Modne skórzane sandały: męskie sandały typu slajdowe są zaprojektowane w sportowym stylu. Materiał wierzchni jest wykonany ze skóry i ozdobiony wzorem w gwiazdki. Ich schematy kolorów są naturalne i klasyczne. Logo KuaiLu z boku wampiry i jeleń na podeszwie wzbudza wzajemnie, który jest pełen mody i tekstury w prostocie.

  • Fantastyczne podparcie łuku: ortetyczne sandały są połączeniem komfortu i nauki. Ortotyczna wkładka i podparcie łuku są ergonomiczne. Może skutecznie złagodzić stres i ból spowodowany bólem stóp, bólem łuku, zapaleniem powięzi podeszwy i innymi powiązanymi problemami podeszwowymi.

  • Regulowane kapcie dla mężczyzn: Męskie kapcie z otwartymi palcami są oddychające i łatwe do zakładania i zdejmowania. Miękka, wyściełana cholewka zapewnia komfort noszenia. Regulowany rzep można regulować w zależności od szerokości stóp. Jest również idealny dla osób o szerokich stopach.

  • Miękka wkładka do maty do jogi: sportowe sandały wykonane są z mat do jogi i wkładek z pianki pamięciowej, które zapewniają dodatkową amortyzację i lepszą pielęgnację stóp podczas codziennego chodzenia. Podniesione paski zwiększają tarcie między stopą a podeszwą. Rozluźnia stopy i zapobiega poluzowaniu się kapci.

  • Wodoodporna i trwała podeszwa: Antypoślizgowa gumowa podeszwa z doskonałą przyczepnością i przyczepnością, aby zapewnić najlepszą ochronę antypoślizgową. Jest idealna do wzięcia prysznica, wędrówek, spaceru na plażę, kurortu i baseny latem.