SKU: B08WLSFKFD
Dostępność: W magazynie
80,19zł 142,08zł

Dostępne opcje

Lilon Męskie spodenki do biegania 2 w 1 lekkie dwuwarstwowe szorty z kieszeniami szybkoschnące do treningu jogi w studiu fitness - B08WLSFKFD

  • Wysokiej jakości materiały: ultralekki, wygodny, oddychający i rozciągliwy materiał utrzymuje suchość i wygodę. Szybko wchłania pot i schnie. Jest łatwa do czyszczenia i zachowuje swój kształt nawet po wielokrotnym praniu.

  • Nadaje się do uprawiania sportu: wbudowane szorty kompresyjne wspomagają mięśnie ud, zwiększają wydajność i zapewniają lepsze dopasowanie, dzięki czemu mięśnie ud stają się bardziej zrelaksowane i zapobiegają tarciu, co zwiększa mobilność.

  • Wiele kieszeni: szorty pasują do przedniej strony nóg, głębszych telefonów komórkowych, portfeli nie są łatwo potrząsają, bezpieczne wewnątrz i wygodne w treningu. Elastyczny pas z regulowanym wewnętrznym ściągaczem.

  • Zachowaj świeżość: szorty są lekkie, przyjemne w noszeniu, a materiał szybko schnie, dzięki czemu materiał pozostaje efektywnie suchy, a skóra pozostaje świeża. Można go wygodnie trzymać nawet w przypadku długiego użytkowania. Jest to idealny krótki film dla mężczyzn.

  • Idealne dopasowanie: bardzo dobrze nadaje się do fitnessu, biegania, ruchu, fitnessu, treningu, joggingu, koszykówki, wędkowania, boksu, życia na świeżym powietrzu itd. Jest to najlepszy prezent dla ojca i przyjaciela na Dzień Ojca, na Dzień Pamięci i na innych festiwalach.