SKU: B09QKJ7FWW
Dostępność: W magazynie
88,54zł 133,16zł

Dostępne opcje

MEETWEE spodnie kompresyjne 3 4 męskie Leginsy Mężczyźni - B09QKJ7FWW

  • Zmniejsza sztywność mięśni i zmęczenie – nasze spodnie kompresyjne są bardzo elastyczne i trwałe. Wspiera biodra, kwadrat i łydkę. Sportowe legginsy męskie pomagają zmniejszyć zmęczenie mięśni i zakwasy, nie rozrywają się ze względu na intensywne aktywności sportowe.

  • Szybkoschnące i odprowadzające wilgoć – spodnie do biegania 3/4 są wykonane z odprowadzającego wilgoć i oddychającego materiału, który szybko absorbuje pot i szybko wysycha, utrzymują nieprzyjemne uczucia i reguluje temperaturę ciała podczas treningu.

  • Super rozciągliwe materiały – męskie spodenki funkcyjne 3/4 są wykonane z rozciągliwego materiału w czterech kierunkach zapewniającego swobodę ruchów. Jest smukła i lekka i nie jest wiązana, dzięki czemu można się swobodnie zginać, rozciągać, skakać i biegać.

  • Przyjazne dla skóry – oddychające spodnie dla mężczyzn 3/4, nie uczula, smukłe i ciasne dopasowanie, idealnie podkreślają mięśnie i ciało. Idealnie nadają się do aktywności na świeżym powietrzu, jazdy na rowerze, maratonu, jogi, koszykówki, gimnastyki itp.

  • 100% gwarancji zadowolenia – w przypadku problemów z spodniami kompresyjnymi, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc. Otrzymasz 30 dni gwarancji i 100% zwrot pieniędzy.