SKU: B08L7H8K29
Dostępność: W magazynie
88,72zł 146,00zł

Dostępne opcje

MEETYOO Koszula Mężczyźni Męska koszula kompresyjna - B08L7H8K29

  • 1. Swoboda i zapobieganie rozciąganiu: męska koszulka do biegania jest wykonana z bardzo elastycznego materiału, zapewnia doskonały komfort i pełną swobodę ruchów, aby rozciągnąć mięśnie. Koszulka męska z długim rękawem o super elastyczności zapewnia maksymalną równowagę między swobodą ruchów i mięśniami, zapewnia wygodę.

  • 2. Natychmiastowe wchłanianie potu i zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, koszulka sportowa dla mężczyzn jest wyposażona w oddychającą i owijającą tkaninę poliestrową, która natychmiast absorbuje pot z ruchu, chroni przed nieprzyjemnymi zapachami, aby utrzymać suchość i przytulność.

  • 3. Wear & Inner Wear do codziennego użytku: Ta odzież fitness jest idealna do sportów na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach, takich jak: trening gimnastyczny, bieganie, jazda na rowerze, wędrówki, wędkowanie, jogging lub sanki z psem. Jest to również prezent dla biegaczy i innych miłośników sportu.

  • 4. Specjalna wersja do uprawiania sportu: sportowa koszulka z długim rękawem posiada nie tylko oddychające i owijane elementy w podkoszulce, ale również szczegółowe elementy, takie jak materiał PTT, materiał PTT zwiększa odporność na zużycie koszulki z długim rękawem umożliwia swobodne i szybkie rozciąganie mięśni, zapewniając suchość, chłód i przytulność.

  • 5. Obietnica zadowolenia klienta: Prosimy o kontakt z nami w przypadku pytań dotyczących męskiej bielizny z długim rękawem. Produkt posiada 100% gwarancji zadowolenia.

  • Męska koszulka kompresyjna, koszulka funkcyjna z długim rękawem, męska koszulka sportowa, oddychająca, do biegania, joggingu, sportu, na siłownię.