SKU: B09N189BNM
Dostępność: W magazynie
162,09zł 236,25zł

Dostępne opcje

Męska bluza bluza z kapturem sportowym męska szczupła moda casual odzież sznurka red-3XL - B09N189BNM

  • 【Screen Quality Graphics】 Wydrukowana grafika Drukowana, Doskonały proces drukowania, niezadowolony do zanikania i pęknięcia, trójwymiarowy druk piankowy ma warstwowy charakter

  • 【Perfect dar】 Ubrania z kapturem jest idealny dla chłopców, dziewcząt, dzieci, siostry, nastolatki, córki, synowie, przyjaciele, którzy kochają hip-hop.nice prezent na Boże Narodzenie, Halloween, Nowy Rok, prezent urodzinowy itp. Nasza koszula z kapturem, Fajny i specjalny prezent samodzielnie i przyjaciele. Jest bardzo fajny z każdą parą spodni!

  • 【Okazja】 stylowy design nadaje się do wiosny, lata, jesieni i zima, niezależnie od tego, czy jest noszona sama, albo z kurtką, nadaje się do randek, wspinaczki, impreza, pracy, wakacji, podróży, imprez, urodzin, stylu i ulubionych dżinsów, Dorywczo spodnie, Płaszcz Jest po prostu wszechstronna moda z kapturem!Może być dopasowany przez cały rok.

  • [Uwaga] Sprawdź wykres rozmiaru przed zakupem i wybierz rozmiar zwykle nosić, aby kupić.Zaleca się pranie ręcznie podczas mycia go po raz pierwszy po otrzymaniu towarów.Nasza jakość jest bardzo dobra, bez prasowania, dziękuję za zakup.

  • [Usługa posprzedażna] Gdy otrzymasz towary, sprawdź ubrania jak najszybciej.Kiedy masz jakiekolwiek pytania dotyczące pakietu, skontaktuj się z nami.Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy Ci służyć i rozwiązywać problemy, a mamy szczerą nadzieję, że jesteś całkowicie zadowolony z naszej usługi!