SKU: B09Y31JQ1K
Dostępność: W magazynie
270,45zł 308,28zł

Dostępne opcje

Męskie Kapcie Męskie S Zimowe Ciepłe Kapcie Ponadgabarytowe Wyposażenie Domu Pluszowe Ciepłe Antypoślizgowe Kapcie W Kratę,Kawa,48 49,Excellent - B09Y31JQ1K

  • ★Wysokiej jakości materiał: cholewka wykonana jest z pluszowego materiału, który pełni funkcję ocieplającą i przeciwporostową. To ciepło stóp może szybko podnieść temperaturę ciała. Te kapcie są bardzo mocne i odporne na rozdarcie.

  • ★ Podeszwa antypoślizgowa: gruba elastyczna podeszwa, miękka i nie zdeformowana. Miękka podeszwa jest mocna i trwała oraz zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza z ziemi. Antypoślizgowa tekstura, możesz bezpiecznie chodzić w każdej scenie.

  • ★ Miękkie i puszyste: kapcie to miękkie i puszyste wkładki o dużej gęstości. Może zadbać o Twoje stopy i dodać super miękkiego dotyku. Twoje stopy są otoczone bardzo wygodną wyściółką wewnętrzną, która sprawia, że ​​masz ochotę chodzić po chmurach, zawsze bardzo miękkich.

  • ★ Łatwy w utrzymaniu: można prać w pralce, bardzo odpowiedni na mroźną zimę lub jesień. Nie zrzuci włosów, idealnie dopasuje się do domowych ciuchów, piżam, piżam itp. Będą bardzo popularne wśród znajomych na piżamowych imprezach!

  • ★ Przypomnienie: Ponieważ bawełniane buty są grubsze i mają mniej miejsca, przy zakupie należy wybrać kapcie o 1-2 rozmiary większe niż normalne buty.