SKU: B09XGSW11N
Dostępność: W magazynie
178,19zł 225,85zł

Dostępne opcje

Męskie koszulki kolarskie szorty męskie męska koszulka kolarska Pro Team odzież rowerowa odzież sportowa koszulka rowerowa + spodenki na szelkach z żelową wyściółką 3D + rękaw - B09XGSW11N

  • Nietoksyczny, przyjazny dla skóry: góra rowerowa: 100% tkanina poliestrowa, odprowadzająca wilgoć, chłodzi. Skutecznie chroni skórę. Spodnie rowerowe: 80% włókno poliestrowe + 20% spandex, wysoka elastyczność, w połączeniu z ergonomicznym wzornictwem i technologią cięcia 3D, szorty bardzo dobrze pasują.

  • Odblaskowa konstrukcja: Paski odblaskowe poprawiają widoczność podczas jazdy w nocy. Samozamykające się zamki błyskawiczne są gładkie do zamka błyskawicznego. 3 kieszenie tylne mają wystarczająco dużo miejsca do przechowywania rękawiczek.

  • Funkcja wstrząsów: żelowa podkładka 3D wewnątrz szortów i pianki może zmniejszyć wibracje i pozwolić skórze swobodnie oddychać, dzięki czemu możesz wygodnie jeździć przez długi czas.

  • Intymny design: trzy kieszenie, które mogą pomieścić przedmioty osobiste, takie jak telefon i portfele. Silikonowe uchwyty na obszyciu i mankietach spodni zapobiegają jeździe ubrań i zapewniają im chłód podczas jazdy.

  • Wszelkie pytania: Mamy nadzieję, że możesz się z nami skontaktować. Zapewnimy Ci najbardziej satysfakcjonującą obsługę i pozwolimy Ci poczuć naszą szczerość.

  • Środki ostrożności: nadaje się do ciasnych zawodów. Nasz rozmiar nie jest rozmiarem europejskim, aby uniknąć wyboru niewłaściwego rozmiaru, przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów. Jeśli masz jakieś inne pytania, skontaktuj się z nami.