SKU: B08L77SXSQ
Dostępność: W magazynie
88,16zł 158,24zł

Dostępne opcje

Męskie proste t-shirty z krótkim rękawem szybkoschnące sportowe T-shirty oddychające podkoszulki fitness sport atletyka siłownia bieganie trening odzież robocza koszulki ubrania dla mężczyzn - B08L77SXSQ

  • ➤ Męska koszulka do biegania z krótkim rękawem ➤ T-shirt sportowy ma luźny krój. Męska koszulka sportowa z oddychającego i szybkoschnącego materiału, który szybko wchłania pot i suchy, zapewnia chłód i wygodę podczas treningu.

  • ➤ Męska koszulka sportowa z siateczki. ➤ Sportowa koszulka męska po wielokrotnym praniu zachowuje swój kształt i jest trwała. Męski T-shirt do fitnessu szybko wysycha, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów na ciele.

  • ➤ Bezzapachowa ➤ Koszulka sportowa męska ma okrągłe wycięcie pod szyją. Nisko skrojone mankiety i obszycie, podwójne szwy. Są bardzo trwałe i lekkie, przyjemne w noszeniu.

  • ➤ Rozmiar➤ Wysokość modelu: 185 (6,1 stopa), wybierz M. Męski T-shirt fitness jest wygodny i luźny. Zapewnia większą swobodę treningu i jest idealny do fitnessu, wędrówek, maratonu, treningu, aerobiku itd.

  • Ostatnie zdjęcie po lewej stronie znajduje się tabela rozmiarów. Proszę odnieść się do nich przed złożeniem zamówienia. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące zamówienia lub pomożemy w przypadku żądanej wymiany lub skargi.