SKU: B08V1J56CK
Dostępność: W magazynie
118,76zł 161,12zł

Dostępne opcje

NP Męskie bawełniane spodnie dresowe na co dzień fitness spodnie sportowe spodnie męskie trening odzież domowa spodnie męskie - B08V1J56CK

  • Spodnie gimnastyczne z uszczelnionym termicznie zamkiem błyskawicznym zachowując bezszwową konstrukcję kieszeni i trwałość. Wygodne spodnie dresowe do joggingu treningu fitness tańca sportu na zewnątrz do uprawiania sportu na co dzień spodnie dresowe.

  • Męskie spodnie dresowe ze sznurkiem elastyczna regulowana talia. Spodnie do biegania męskie z dwoma bocznymi kieszeniami na zamek błyskawiczny: aby zapobiec zgubieniu kluczy, łatwe do przechowywania.

  • Poliester jest bardzo lekki i sprawi, że poczujesz się inaczej niż w przypadku starych bawełnianych spodni do biegania. Bawełna jest bardzo miękka i sprawi, że nigdy nie będziesz chciał jej zdjąć.

  • Trwałe, bezpieczne przechowywanie. Zapinane na zamek błyskawiczny kieszenie na nogawkach ułatwiają zakładanie i zdejmowanie. Elastyczny sznurek regulowany pasek, najwygodniejsze spodnie, jakie kiedykolwiek możesz dostać.

  • Można ją nosić do wielu rodzajów ćwiczeń, takich jak jogging, trening koszykówki, bieganie i tak dalej. Pasuje na wiele okazji. Można ją nosić również na co dzień jako swobodne wygodne spodnie.