SKU: B08T5VP81P
Dostępność: W magazynie
88,29zł 158,06zł

Dostępne opcje

Occulto Skarpety do jogi dla kobiet i mężczyzn z wypustkami 2-4 pary skarpety do jogi skarpety stopperowe damskie i męskie antypoślizgowe skarpety pilates joga - B08T5VP81P

  • Właściwości materiału: Nasze skarpety do jogi są wykonane z klasycznej mieszanki bawełny i poliamidu. Przy tym najlepsze właściwości obu materiałów, takie jak komfort noszenia i wilgotność bawełny łączą się z oddychalnością i wytrzymałością poliamidu. Elastan sprawia, że materiał jest dodatkowo rozciągliwy i zapewnia wygodne dopasowanie bez ucisku.

  • Wyściełane i antypoślizgowe: skarpety są wyściełane od spodu i w obszarze pięty i posiadają antypoślizgowe wypustki, aby optymalnie wspierać Twoje asany. Ściągacz w środkowej części stopy zapewnia dodatkowo idealne dopasowanie podczas wszystkich ćwiczeń.

  • Twój pierwszy wybór do wszystkich ćwiczeń ciała, które wymagają stabilności, szczególnie jogi lub gimnastyki. Pasuje do wszystkich podłoży, niezależnie od tego, czy trenujesz z matą czy na podłodze.

  • Wzornictwo z Niemiec – Made in Europe: Nasze produkty są produkowane wyłącznie w nowoczesnych fabrykach w Europie. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że nasze produkty są produkowane zgodnie z europejskimi standardami w zakresie warunków pracy, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i uczciwych płac. Koncepcja produktu odbywa się w naszej centrali w południowych Niemczech.

  • 12 miesięcy gwarancji na bezproblemową wymianę: bez względu na to, czy produkt nie jest w porządku, czy po prostu nie spełnia Twoich oczekiwań, podczas pierwszych 12 miesięcy gwarantujemy bezpłatną wymianę.