SKU: B01D6P0JIS
Dostępność: W magazynie
147,16zł 187,18zł

Dostępne opcje

Oxypas Buty robocze damskie – antystatyczne i antypoślizgowe buty ochronne męskie lekkie chodaki do stosowania w medycynie pielęgnacji i gastronomii antybakteryjne Oxyclog Red 41 42 UE - B01D6P0JIS

  • Komfortowe buty bezpieczeństwa: nasz belgijski zespół projektantów zrealizował idealne połączenie ochrony i komfortu. Ultralekkie, gumowe sandały o wadze 270 g zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy w szpitalu lub kuchni gastronomicznej.

  • Certyfikowana podeszwa: podeszwa SCR zapewnia maksymalną przyczepność na suchych i mokrych podłożach. Dzięki anatomicznie ukształtowanej podeszwie stoisz wygodnie przez długi czas, a dzięki temu chodakowi nie ma ryzyka poślizgu. Certyfikat CE EN 20347.

  • Wyposażenie antystatyczne: but posiada opracowaną przez Safety Jogger wkładkę ESD pod podeszwą, która umożliwia odprowadzanie energii statycznej. Tutaj włosy nie stoją zbyt góry.

  • Higieniczny: chodaki można łatwo prać w pralce w temperaturze 90°C lub w temperaturze 135°C. Materiał jest wodoszczelny, antybakteryjny i można go sterylizować chemicznie oraz za pomocą promieni UV. Boczne otwory zapewniają dobrą wentylację.

  • Zadowolenie klienta: Zespół Safety Jogger dąży do zadowolenia swoich klientów. Dbamy o wszystkie Państwa życzenia. W przypadku pytań i sugestii prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.