SKU: B00ZZ7ZAUI
Dostępność: W magazynie
162,72zł 216,56zł

Dostępne opcje

Oxypas Smooth uniseks buty ochronne dla dorosłych czarne black 39 EU - B00ZZ7ZAUI

  • Bardzo lekkie i wygodne chodaki. Belgijski zespół projektantów zrealizował idealne połączenie ochrony i komfortu; wysokiej jakości materiały są bardzo lekkie i zapewniają doskonałą ochronę zarówno w szpitalu, jak i w kuchni. Waga: ok. Waga: 240 g na buty.

  • Łatwa pielęgnacja: można je prać w pralce w temperaturze do 30 °C i można je sterylizować promieniowaniem UV oraz środkami chemicznymi. Możesz utrzymywać swoje chodaki w czystości w każdej chwili bez deformacji, nawet jeśli są one myte w pralce więcej niż raz w tygodniu.

  • Antypoślizgowa podeszwa SRC. Maksymalna przyczepność na suchych i mokrych podłożach sprawia, że ślizganie się podczas czyszczenia podłogi lub podtrzymywania przez pacjenta należy do przeszłości.

  • Wodoodporna, antybakteryjna i przeciwgrzybiczna. chodaki są wykonane z tworzywa EVA. Jest to materiał przyjazny dla szpitali, nadający się do użycia w kuchni. Możesz nosić te buty w sali OP i w kuchni, bez zagrożenia dla zdrowia pacjentów lub jedzenia dla swoich klientów lub pracowników.

  • Antystatyczne ESD: but posiada opracowaną przez Safety Jogger Professional, która zapewnia odprowadzanie energii statycznej. Pożegnaj się z porażeniem prądem podczas otwierania drzwi lub potrząsania rąk z kolegami.