SKU: B09Y51R5NC
Dostępność: W magazynie
203,11zł 262,76zł

Dostępne opcje

Sandały Męskie Letnie Rekreacyjne Płaskie Klapki Wysokiej Jakości Skórzane Wygodne Kapcie Plażowe Na Zapalenie Powięzi Podeszwowej Korektor Palców Color : Black Size : 39 EU - B09Y51R5NC

  • ★ Górna: Wygodne kapcie na haluksy – z podparciem łuku palca. Ta ergonomiczna konstrukcja koryguje palce i jest idealna dla panów, którzy używają palców do korygowania kości dużego palca i przywracania pochyłych palców do ich naturalnej pozycji.

  • ★ Materiał wewnętrzny: Te lekkie i wygodne sandały do korekcji stóp to najlepszy wybór na lato. Te sandały są idealne na różne okazje, niezależnie od tego, czy jest to impreza i zabawa na plaży, czy zabawa w domu.

  • ★ Podeszwa: PVC: Te płaskie sandały męskie w stylu vintage są proste i wygodne. Można go nosić prawie do każdego stroju, dżinsów, a nawet w domu.

  • ★ Klapki Bunion Splints: Antypoślizgowa nowa podeszwa zewnętrzna z PVC, antypoślizgowa, odporna na zużycie i lekka, doskonała przyczepność, pozwala cieszyć się życiem.

  • ★ Pakiet zawiera: 1 parę sandałów męskich (przed zakupem proszę sprawdzić tabelę rozmiarów). Służy do korekcji kości dużego palca, bardzo wygodne. Obuwie codzienne, buty plażowe, buty imprezowe, antypoślizgowe, lekkie, oddychające Łatwe do noszenia Zdejmij!