SKU: B09378MDQN
Dostępność: W magazynie
124,57zł 175,60zł

Dostępne opcje

Sportowe rajstopy uciskowe do biegania spodnie uciskowe rajstopy męskie legginsy sportowe Fitness odzież sportowa długie spodnie spodnie treningowe na siłownię obcisłe legginsy męskie - B09378MDQN

  • □ Męskie Legginsy Sportowe o wysokiej wydajności.Gładka i U-LTRA-miękka f-abric zapewnia niezwykle wygodny dotyk bez irytującego i dostarczają wielką wentylację, aby pozostać chłodnym.Wysoce funkcjonalne spodnie kompresyjne wyciągają pot od skóry i wygodne do noszenia przez cały dzień.

  • □ Długie spodnie siłowni są wykonane z lekkiego f-abric.U-Nique 4-kierunkowy p rojekt stretch umożliwia zwiększenie mobilności w dowolnym kierunku.Maksymalizuje komfort podczas uprawiania sportów.Uruchamiane legginsy pasują jak druga skóra i są mocno noszeni.Ciasne dopasowanie pomaga czuć się bardziej pewni siebie i wspierany.

  • □ Dopasowanie kompresyjne podtrzymuje wsparcie mięśniowe i zwiększa cyrkulację. Bezszczędają konstrukcję i lekki p rojekt, aby zaoferować drugą skórę.

  • □ płaskie szwy zamka zapewniają podrażnienie Z-ERO i wzmocnione, aby uniknąć deformacji i chafing.Tights zapewniają usprawnione zasięg z konstrukcją linii.Duża elastyczna talia zapewnia idealne dopasowanie.Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że ​​spodnie kompresyjne męskie noszą dobrze i wygodne.

  • □ System transportu wilgoci przesuwa pot i szybko wysycha.Rajstopy treningowe do biegania, podnoszenia ciężarów, jazdy na rowerze, jogi, wspinaczka, tenisa, piłka nożna, tempa, żeglarstwo, trening, lekkoatletyka, siłownia golfa i tak dalej.Męskie spodnie do biegania wzmacnia tlen i cyrkulację w nogach, zmniejszają zmęczenie mięśni i bolesność.