SKU: B09N9XQ5TM
Dostępność: W magazynie
88,38zł 158,17zł

Dostępne opcje

Szpilki z broszką z kryształu górskiego broszka damska łatwo nosić Idealny prezent na spotkania na wyjazdy służbowe na Boże Narodzenie na imprezy - B09N9XQ5TM

 • Funkcja: Spersonalizowane broszki ozdobią twoje stroje i uczynią cię wyjątkowym. To niezbędny dodatek w Twojej garderobie.

 • Materiał: Broszka z niebieskim okiem jest wykonana ze stopu i wykonana ręcznie. Praca jest wykwintna i stylowa i można ją nosić przez długi czas.

 • Wielofunkcyjny: Broszkę ze stopu można nosić na ubraniach, czapkach, torbach, swetrach, spodniach, aby zwiększyć poczucie mody.

 • Szerokie zastosowanie: niebieskie broszki Biżuteria może być noszona na przyjęciach, spotkaniach, zakupach, wyjazdach służbowych itp., odpowiednia w każdej sytuacji.

 • Idealny prezent: kolorowa broszka to idealny prezent na rocznice, Boże Narodzenie i urodziny dla zakochanych, przyjaciół lub rodziny.

 • Funkcja:
  1. Wielozadaniowy: Broszkę ze stopu można nosić na ubraniach, czapkach, torbach, swetrach, spodniach, aby zwiększyć poczucie mody.
  2. Funkcja: spersonalizowane broszki ozdobią twoje stroje i uczynią cię wyjątkowym. To niezbędny dodatek w Twojej szafie.
  3. Materiał: Broszka z niebieskim okiem jest wykonana ze stopu i wykonana ręcznie. Praca jest wykwintna i stylowa i można ją nosić przez długi czas.
  4. Szerokie zastosowanie: niebieskie broszki Biżuteria może być noszona na przyjęciach, spotkaniach, zakupach, wyjazdach służbowych itp., odpowiednia w każdej sytuacji.
  5. Idealny prezent: kolorowa broszka to idealny prezent na rocznice, Boże Narodzenie i urodziny dla zakochanych, przyjaciół lub rodziny.


  Specyfikacja:
  Typ przedmiotu: broszki z kryształu górskiego
  Materiał: stop, żelazo, żywica epoksydowa
  Specyfikacja: 5 sztuk
  Funkcja produktu: do kolokacji odzieży, dobre prezenty
  Rozmiar:
  Długość: Ok. 5 cm / 2,0 cala
  Około. 2,4 cm / 0,9 cala
  Ok. 1 cm / 0,4 cala
  Lista pakietów:
  5 x szpilki z broszkami z kryształu górskiego

  Uwaga:
  Rozmiar produktu jest mierzony ręcznie, mogą wystąpić drobne błędy