SKU: B09NNNSS5H
Dostępność: W magazynie
180,27zł 226,80zł

Dostępne opcje

Ursus Copia Spodnie jeansowe spodnie męskie dżinsy wybór na co dzień matowy zamek klasyczny jasnoniebieski dżins slim homme dżins uliczny dżinsy - B09NNNSS5H

  • Pióro produktu: Grubość: Średni. Typ talii: Średni. Typ dopasowania: Smukłe. Typ zamknięcia: sznurek. Długość: pełna długość.

  • Zaleta 1: Dżinsy noszone przez pokolenia, są tuż przed Twoimi oczami. Upewniamy się, że każda para dżinsów jest starannie zaprojektowana - wykorzystując technologię cięcia do ud, prosta i stylowa. Nasz produkt to tylko para dżinsów, inne akcesoria nie są zawarte na zdjęciu.

  • Korzyść 2: wskazówki miłosne: Przed zakupem zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów. Zalecamy używanie płynnego detergentu do czyszczenia i pranie w niskiej temperaturze. Ze względu na różne metody pomiaru należy pamiętać, że przed złożeniem zamówienia może wystąpić błąd 1-3 cm. Upewnij się, że nie ma problemu przed zakupem. Dziękujemy za wybranie naszych dżinsów.

  • Zaleta 3: ta para dżinsów jest wersją klasyczną, ten oryginalny styl jest niski i wspaniały, idealny do wszystkich twoich stylów.

  • Zaleta 4: używamy prostych i modnych klasycznych elementów, aby stworzyć dla Ciebie te odporne na zużycie i miękkie dżinsy, abyś mógł być pewny siebie i atrakcyjny, gdy uczestniczysz w imprezach przyjaciół, spotkaniach, piknikach i nocnych klubach.