SKU: B08PPH3K33
Dostępność: W magazynie
70,82zł 158,93zł

Dostępne opcje

Veluckin Letnie męskie domowe kapcie do łazienki szybkoschnące kapcie do masażu z miękką podeszwą i damskie sandały pod prysznic - B08PPH3K33

  • ♛ Buty są nieco wąskie, jeśli chcesz nosić luźno, możesz kupić rozmiar L.

  • Wspomaga krążenie krwi: pozycjonuje do stosowania punktów akupresurowych, które mają różne funkcje na podeszwie stopy, takie jak zmniejszenie stresu, wspomaga krążenie krwi, zapobiega skurczom nóg, poprawia przemianę materii i oraz reguluje poziom energii.

  • ♛ Głęboka podeszwa do masażu: masaż tkanki głębokiej dla Twoich stóp – Wskazówka: podczas pierwszych aplikacji można odczuć nieco nieprzyjemny lub ból, nosić skarpety i skrócić czas, aby pomóc swoim stopom. Bóle pokazują, że nasze sandały uciskowe naprawdę działają, będą Państwo przyzwyczajeni do tego i tęsknią, ponieważ są tak dobre. Wykonane z materiałów PCW, nasze sandały akupunkturowe są antypoślizgowe i bezpieczne w noszeniu, stanowią niezwykle innowacyjną alternatywę dla tradycyjnych kapci do akupresury.

  • Praktyczny i szybki: możesz osiągnąć krótkoterminowy i efektywny masaż stóp w domu, a Ty możesz poczuć masaż podczas prac domowych i spaceru w domu, zawsze i wszędzie. W przeciwieństwie do twardego urządzenia do masażu stóp, te pantofle do masażu mają miękką stopę i są odpowiednie dla całej rodziny.

  • Obszar zastosowania: salon, łazienka, gabinet, kuchnia, biuro, ogród, outdoor, biuro i inne miejsca.