SKU: B09SGK5VR3
Dostępność: W magazynie
399,18zł 498,10zł

Dostępne opcje

WoJogom Dżinsy męskie Denim białe nadruk na gazety luźny wąskie proste spodnie duże - B09SGK5VR3

  • Odnośnie rozmiaru męskich dżinsów: Przed zakupem należy wybrać oferowany przez nas rozmiar, ponieważ mogą wykazywać różne style, wersje i odpowiednie rozmiary. Jeśli nie wiesz, jak wybrać rozmiar, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i pomożemy w rozwiązaniu wszystkich problemów z rozmiarem.

  • Wygodne – zerwane męskie dżinsy z doskonałego materiału denim. Materiał jest miękki w dotyku i wytrzymały. Te stylowe, popękane dżinsy są zaprojektowane z myślą o trwałości i umożliwiają wygodne poruszanie się przez cały dzień. Modne dżinsy ze stretchu z prążkami zapewniają, że poczujesz się młodszy i energiczniej. Dobrze dopasowany z gładkim zamkiem błyskawicznym zapewnia przyjemne uczucie podczas noszenia.

  • Idealny rozmiar i klasyczne dżinsy – łatwe dopasowanie, można łączyć z koszulkami, koszulami, swetrami itd. w codziennym użyciu, oszczędza czas podczas zakładania i dopasowania, sprawia, że nogi wyglądają dłużej i mocniejsze, zwiększa uczucie linii i mięśni, jest to praca, kolacja, pierwszy wybór na imprezę, rodzinę, jazdę na rowerze, wędrówki, prezenty itd. Jest to również obowiązkowy element męskich dżinsów w szafie.

  • Materiał: Wszystkie męskie dżinsy WoJogom są wykonane z bawełny i włókien syntetycznych. Te stylowe prążkowane dżinsy zapewniają czas wolny i swobodę ruchów. Zapewnia rozciągliwość, oddychalność i komfort podczas codziennej pracy i treningu. Funkcjonalne kieszenie zapewniają wygodę podczas noszenia kluczy, telefonu komórkowego, opasek na włosy itd.

  • O nas: dżinsy męskie WoJogom zostały założone w 1965 roku i zajmowały się badaniami, rozwojem i produkcją męskich jeansów. W przypadku każdego dostarczonego do klienta dżinsu przeszliśmy kontrolę jakości, aby upewnić się, że każdy męski jeansy jest faworytem klienta. Jeśli będzie Ci towarzyszyć w codziennym życiu, w przypadku pytań prosimy o kontakt z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące męskich dżinsów.