SKU: B094VY8KGR
Dostępność: W magazynie
271,56zł 316,92zł

Dostępne opcje

Woovitpl Męskie podarte dżinsy bawełniane czarne wąskie skinny motocykl dżinsy męskie vintage postarzane dżinsy hip-hop spodnie - B094VY8KGR

  • 【Materiał】: bawełna + poliester. Miękki i wygodny. Wybierz wysokiej jakości i wygodne tkaniny, doskonałe wykonanie techniczne, noś ją jak to! Wygodne w noszeniu, stylowe i eleganckie nowoczesne dopasowanie jest przekonujące. Dzięki świeżemu wyglądowi swobodny styl uliczny nie ma żadnych problemów. Tylko Ty zawsze dobrze nosisz.

  • 【Ulubione na co dzień】 Dżinsy rurki od bioder do kostki utrzymują udo i ujawniają nogi, które są obowiązkowe w każdej szafie. Piękne dżinsy są odpowiednie dla pięknych ludzi. Dżinsy

  • 【Klasyczna szafa 】 Jeśli jest coś, co nigdy nie jest przestarzałe, to jest denim. Czuję się świetnie za każdym razem. Niezależnie od tego, czy jest to sobotni urok czy niedzielny komfort.

  • 【Idealne dżinsy dżinsowe】Miękkie i elastyczne różne style: od niskiej talii do wysokiej talii. Wyglądaj skinny dżinsy o dopasowanym kroju, aby stworzyć idealną sylwetkę.

  • 【Instrukcje konserwacji】: Instrukcje konserwacyjne: Pranie ręczne/pranie w pralce (do 40°C); nie wybielać, powiesić w chłodnym miejscu do wyschnięcia. Nowoczesne dżinsy dżinsowe z różnymi metodami prania - wysokiej jakości wykonanie.