SKU: B08L9H7817
Dostępność: W magazynie
153,00zł 212,20zł

Dostępne opcje

Ynport Creefreak Athletic spodnie do jazdy na rowerze MTB oddychające spodnie sportowe do aktywności na świeżym powietrzu i do treningu sportowego - B08L9H7817

  • Oddychający materiał - wygodne męskie spodnie rowerowe składające się w 100% z poliestru i polaru wewnątrz. Zaprojektowany, aby zapewnić sportowcom dodatkowy poziom komfortu dzięki wyjątkowej wyściółce i amortyzacji. Ulepszone napowietrzanie jest niezbędne w zapobieganiu nadmiernemu poceniu się podczas rygorystycznych treningów.

  • Elastyczny design - ten projekt spodni rowerowych o szerokości 4 cm, bez nacisku, wybór talii jest elastyczny w talii, wygodniejszy w noszeniu, talia ze sznurkiem, można regulować w dowolnym momencie.

  • Wielofunkcyjny design - spodnie do roweru górskiego, zestaw 3 zamków na udach po obu stronach i na biodrach, może dostosować typ spodni, odpowiednie dla kształtu ciała różnych ludzi. Także projekt spodni będzie bardziej oddychający, gdy uprawiasz sport.

  • BEZPIECZEŃSTWA PASKA - wszystkie męskie spodnie rowerowe mają wiele odblaskowych pasków bezpieczeństwa, do 12 pasków. Poprawia widoczność sportowca przy słabym lub złym oświetleniu. Zintegrowany jako standard bezpieczeństwa dla profesjonalnych i fitness rowerzystów.

  • Do wielu sportów - termiczne spodnie sportowe na świeżym powietrzu dla mężczyzn, miękka podszewka z polaru zapewnia długotrwałe ciepło i komfort. Idealne profesjonalne spodnie sportowców dobre do jazdy na rowerze, kempingu, turystyki pieszej i innych aktywności na świeżym powietrzu.